O nas

MANTRA.TRAVEL

W Mantra.Travel zajmujemy się organizacją podróży zagranicznych.
Wraz z naszymi mentorami przygotowujemy wyjazdy tematyczne oraz podróże zaprojektowane pod zamówienia klientów.
Nasze wyjazdy są wyprawą po wspomnienia, dlatego dbamy o to by ich scenariusze były niepowtarzalne.
Mantra.Travel jest to projekt podróżniczy w którym zabieramy ludzi na spotkanie z przygodą i samymi sobą.
Zapraszamy na podróż.

PIOTR KĄDZIELA: ZAŁOŻYCIEL

“Z pasji jestem podróżnikiem lubiącym szeroko pojętą przygodę, z wykształcenia inżynierem. Po studiach postanowiłem szukać swojej drogi, która łączy życie zawodowe i podróżowanie. Realizując się zawodowo mieszkałem i pracowałem w Azji ponad pięć lat budując wieżowce i fabryki.
Interesuje się poznawaniem świata od strony wewnętrznej i zewnętrznej, dlatego poświęcam swój czas na podróże, medytacje i poznawanie ludzi.
Mantra.Travel jest platformą w której zestawiam pasję do podróżowania i przygody z umiejętnościami zarządzania i kierowania. Dzięki takiemu zestawieniu mogę dzielić się zarówno swoimi pasjami jak i najlepszymi doświadczeniami z czasów mieszkania w Azji.
Zapraszam na pokład Mantra.Travel.”

MENTORZY WYJAZDÓW

Podróżnicy, trenerzy, przewodnicy, terapeuci i inni specjaliści. Są to ludzie z pasja i doświadczeniem, ludzie którzy przekazują co najlepsze w nich samych.
W naszych projektach będą reprezentować różnorodne tematyki takie jak joga, wspinaczka, medytacja, nurkowanie, treking górski i kitesurfing. W Mantra.Travel mamy przyjemność organizować podróże z różnymi ciekawymi ludźmi, którzy wnoszą powiew świeżego powietrza, elektryzującą energię i indywidualne spojrzenie na świat.

UCZESTNICY

Tak jak nie da się wmówić komuś uczuć, tak samo nie da się przeżywać przygody na siłę. Nie da się postawić kogoś w fakcie dokonanym i powiedzieć “Patrz, tu jest niesamowicie. Czerp doświadczenia!“. Czujemy, iż każdy uczestnik zarówno wyjazdu jak i prelekcji jest twórcą tej inicjatywy, poprzez swoje uczestnictwo oraz wnoszenie samego siebie do przygody.