PODRÓŻ Z JOGĄ PODRÓŻ MARZEŃ

01 grudnia – 12 grudnia 2019

WYRUSZ W PODRÓŻ Z JOGĄ PO WSPOMNIENIA

Podróż z jogą do Tajlandii 2019!

12 dni podróży po niezwykłej Tajlandii

Codzienne zajęcia jogi z dyplomowanym nauczycielem

Kao Sok, Krabi, Railay, Koh Ngai, Cheow Lan i wiele innych niezwykłych miejsc

Kontakt z naturą i samym sobą

Odpoczynek, relaks, praktyka jogi i przygoda

Setki egzotycznych potraw czekających by ich spróbować

Opieka przewodnika

Możliwość rozbudowy podróży o dodatkowe tripy np. Bangkok, koh Phi Phi

Aktywność

Lorem ipsum dolor sit amet ligula. Curabitur at nunc lacus, faucibus ipsum orci, in faucibus mollis. Proin aliquam lacinia, magna blandit justo, hendrerit lacus. Maecenas consequat, augue id elit sed eros nisl, sollicitudin ligula bibendum leo ac turpis faucibus in, odio. Nullam rutrum pede massa, feugiat sapien, ornare eu, magna.

Komfort

Lorem ipsum dolor sit amet ligula. Curabitur at nunc lacus, faucibus ipsum orci, in faucibus mollis. Proin aliquam lacinia, magna blandit justo, hendrerit lacus. Maecenas consequat, augue id elit sed eros nisl, sollicitudin ligula bibendum leo ac turpis faucibus in, odio. Nullam rutrum pede massa, feugiat sapien, ornare eu, magna.

Rodzaj

Lorem ipsum dolor sit amet ligula. Curabitur at nunc lacus, faucibus ipsum orci, in faucibus mollis. Proin aliquam lacinia, magna blandit justo, hendrerit lacus. Maecenas consequat, augue id elit sed eros nisl, sollicitudin ligula bibendum leo ac turpis faucibus in, odio. Nullam rutrum pede massa, feugiat sapien, ornare eu, magna.

PODRÓŻ Z JOGĄ: PLANOWANY WYLOT Z POLSKI: 30.11.2019

Masz ochotę praktykować jogę w egzotycznym kraju pod okiem doświadczonego nauczyciela? A może chcesz odpocząć, poznać nowych ciekawych ludzi, spróbować smaków azjatyckiej kuchni, albo po prostu szukasz nowych nieprzeciętnych doświadczeń? Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłą podróż z jogą i przygodą do różnych zakątków Tajlandii. Przygotowaliśmy podróż dla Ciebie, Twojego ciała i świadomości.

Zapraszamy

MANTRA.TRAVEL i JOGA U ŹRÓDEŁ

PODRÓŻ Z JOGĄ – ROZDZIAŁ 1: KAO SOK I JEZIORO CHEOW LAN 01.12.-05.12

‘Roztopić się w naturze’

Kao Sok i jezioro Cheo Lan są spektakularnymi obliczami egzotycznej przyrody i niezwykłego klimatu Tajlandii. Jest to klimat lasu, rzeki, dżungli, jeziora i rytmu otaczającej przyrody.

Jest to ucieczka od codziennego nadmiaru, kontakt z prostotą, która utworzy przestrzeń dla otaczającej przyrody i nas samych.

Pierwszy etap podróży chcemy spędzać na obcowaniu w naturze. Wczujmy się w odgłosy rzeki i w rytmu lasu. Towarzyszyć nam będzie codzienna praktyka jogi i medytacji.

W czasie pobytu w tym ośrodku stawiamy na prostotę, schludność miejsca oraz bliskość otaczającej natury.

Pierwsze trzy noce spędzimy w ośrodku usytuowanym blisko Parku Narodowego Kao Sok. Prócz codziennych zajęć jogi przygotowaliśmy możliwość dodatkowych zajęć takich jak trekking po dżungli czy lekcje gotowania tajskiej kuchni.

Ostatnią noc spędzimy na jeziorze Cheo Lan. Będzie to wycieczka łódką po jeziorze i noc spędzona na wodzie w pływających domkach typu bungalow.

PODRÓŻ Z JOGĄ: PLANOWANY WYLOT Z POLSKI: 30.11.2019

PODRÓŻ Z JOGĄ – ROZDZIAŁ 2: WYSPA KOH NGAI 05.12.-09.04.

‘Relaks na egzotycznej wyspie’

W drugim rozdziale podróży poszukamy relaksu i odprężenia. Udamy się na południowe wybrzeża morza Andamańskiego na egzotyczną wyspę Koh Ngai.

Wyspa pokryta jest tropikalnym lasem i otoczona rafą koralową, wystarczy wskoczyć do wody by po chwili obserwować egzotyczne podwodne życie.

Zależy nam by poczuć klimat prawdziwej egzotyki, wybraliśmy taką wyspę na której jest zaledwie kilkanaście hoteli i nie ma natłoku podróżników. W porównaniu do wielu innych popularnych wysp, Ko Ngai nie została jeszcze zurbanizowana a jej naturalny klimat czeka na nas.

Nie lubisz pływać? … Nie ma problemu, leżaki, piasek pod nogami i kokos w ręce albo tajski masaż przy plaży skutecznie pozwolą Ci zapomnieć o miejskim życiu i codziennych obowiązkach.

Na Ko Ngai przygotowaliśmy opcję dodatkowej wycieczki łódką na snorkeling oraz wizytę na wyspie Koh Muk i plaży ukrytej wewnątrz tej wyspy.

Codziennie rano i wieczorem będziemy praktykować jogę, w tej lokalizacji lubimy to robić na plaży w rytmie słońca i morza.

PODRÓŻ Z JOGĄ – ROZDZIAŁ 3: KRABI 09.12.-12.12.

‘Różne oblicza plaż’

Tonsai, Railay, Ao Nang, Noppharat Thara to pocztówkowe obrazy tajskich plaż. Wszystkie będą w naszym zasięgu.

Wysokie wapienne klify i zatoki pełne łódek to wizytówka turystycznej Tajlandii, a my jedziemy się z nią spotkać.

Będzie to czas powrotu do ludzi i łagodne lądowanie przed powrotem do Polski.

Podczas pobytu w Krabi jest możliwość dodatkowego wyjazdu na popularną wyspę koh Phi Phi czy możliwość spróbowania swoich sił we wspinaczce po klifach. Można też po prostu spędzać czas eksplorując stragany i okoliczne plaże.

Codzienna praktyka jogi pozwoli nam utrzymać witalność i świetne samopoczucie podczas doznawania egzotycznych krajobrazów.

E

PLANOWANY WYLOT Z TAJLANDII: 12.12.2019

Dla zainteresowanym eksploracją dodatkowych miejsc mamy propozycję rozszerzenia wyjazdu do dodatkowych wycieczek odbywających się podczas wyjazdu do dodatkowych trzech dni spędzonych na eksplorowaniu Bangkoku (28.11 – 30.11).

Więcej informacji w programie podróży i opisie opcji dodatkowych, który znajdziecie poniżej.

E

ZAJĘCIA DODATKOWE

W programie wymienione są zajęcia dodatkowe, które są dostępne dla zainteresowanych osób. Każde z tych zajęć niesie sporo wrażeń i lokalnych doświadczeń, dlatego zachęcamy do brania w nich udziału. O warunkach i cenach tych zajęć będziemy regularnie informować na wydarzeniu.

E

ROZSZERZENIE WYJAZDU

W związku z wieloma zapytaniami o pobyt w Bangkoku, chcemy wyjść temu naprzeciw.

Przygotowaliśmy dodatkowe trzy dni wyjazdu, które obejmują zwiedzanie Bangkoku i doświadczanie jego niezwykłego klimatu. Jest to doświadczenie pełne wrażeń i kontrastów, które głęboko zapada w pamięć. Intensyfikacja doświadczeń z Bangkoku jest idealnym wstępem do naszej podróży.

Wyjazd do Bangkoku jest organizowany jako prolog przed obozem, odbywać się będzie od 28.11. Do 30.11. (wylot z Polski 27.11) po czym przelecimy do lokalizacji obozu by kontynuować przygodę.

Więcej informacji na temat atrakcji i cen pojawi się niedługo. Wszystkich chętnych prosimy o informacje.

E

JOGA W CZASIE POBYTU

Podczas wyjazdu praktykować będziemy głównie na zewnątrz, korzystając z otaczającej nas przyrody oraz świeżego powietrza. Zajęcia prowadzone są metodą Iyengara, choć nie zabraknie nam również dynamicznej vinyasy. Joga jaką proponujemy podczas wyjazdu to kompleksowy warsztat wszystkich grup pozycji, które wykonywać będziemy w miarę swoich możliwości, respektując nasze indywidualne granice i możliwości. Poprzez pracę z ciałem i umysłem będziemy powracać do naszej naturalnej postawy fizycznej, psychicznej i duchowej.

Praktyka jogi w azjatyckim klimacie daje nam zupełnie inne doświadczenie. Wyższa temperatura powoduje, że nasze ciało rozluźnia się szybciej oraz głębiej. Codzienna praktyka naładuje nasze akumulatory na długi czas.

E

MEDYTACJA

Chętnych zapraszamy do praktykowania z nami świeckich formy medytacji. Zen i techniki Mindfulness pozwolą nam doświadczać własnej świadomości, wczuć się w puls oddechu, skupić wzrok na płomieniu świecy i wsłuchać w symfonię otaczającej przyrody. Chcemy być uważni by poczuć, jak wpływa na nas wibracja egzotycznego lasu, szum morza, rzeki i jeziora.

Tym, dla których przygoda z medytacją będzie nowym doświadczeniem, pomożemy przez zapoznanie z podstawowymi zasadami, aby czerpać przyjemności z nowych doświadczeń.

E

POSIŁKI

Tajlandia to niesamowity kraj dla kulinarnych przygód. Nieskończony wybór smaków i fuzji kulinarnych, których nie da się zapomnieć po powrocie.

Oprócz wspólnego śniadania, które jest uwzględnione w cenie, codziennie zapraszamy chętnych by usiąść wspólnie w restauracji, gdzie możemy biesiadować i kosztować jeszcze większej ilości lokalnych potraw.

Wielkość tajskich menu nigdy się nie kończy a my staramy się dzielić potrawy zgodnie z Tajską tradycją, próbować nowych dań i co najważniejsze cieszyć się wspólna obecnością przy kolacji.

Praktyka jogi w azjatyckim klimacie daje nam zupełnie inne doświadczenie. Wyższa temperatura powoduje, że nasze ciało rozluźnia się szybciej oraz głębiej. Codzienna praktyka naładuje nasze akumulatory na długi czas.

E

CENA

Cena za osobę już od 4900 zł + bilet lotniczy

W CENIE:

 • 12 dni jogi, relaksu i przygody w egzotycznej Tajlandii,
 • Codzienna praktyka jogi i medytacji,
 • Opieka dyplomowanego nauczyciela jogi,
 • Opieka doświadczonego przewodnika
 • Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym,
 • Śniadania,
 • Ubezpieczenie turystyczne na okres wyjazdu,
 • Transport pomiędzy lokalizacjami,
 • Wejścia i opłaty turystyczne.

W CENIE NIE SĄ WLICZONE:

 • Bilety lotnicze,
 • Kolacje,
 • Zajęcia dodatkowe opisane w programie.

 

E

INFORMACJE DODATKOWE ODNOŚNIE PŁATNOŚCI:

 • Wszystkie ceny są cenami brutto
 • Po wpłaceniu zadatku istnieje możliwość rozbicia pozostałej płatności na dwie raty,
 • W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zadatek w wysokości 1500 zł,
 • Wyjazd może zostać odwołany, jeśli ilość uczestników będzie zbyt niska,
 • Jeżeli wyjazd zostanie odwołany z powodu zbyt niskiego zainteresowania bądź winy operatora to zadatek i reszta wpłat zostanie zwrócona,
 • W innych wypadkach zadatek ma formę bezzwrotną i stanowi gwarancję miejsca w wyjeździe.

KONTAKT

W celu poznania szczegółów REZERWACJI bądź pytań dotyczących wyjazdu prosimy o kontakt:

mantratravelpath@gmail.com

mantra.travel

72 73 72 270

www.jogauzrodel.pl

www.jogauzrodel.pl

510 072 053

Mentrorzy wyjazdu

ADAM ŚLĘCZEK- JOGA U ŹRÓDEŁ

Założyciel szkoły jogi „Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Wykłada na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej. Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

PIOTR KĄDZIELA – MANTRA.TRAVEL

Wieloletni podróżnik wielbiący wszelką przygodę oraz zgłębianie siebie poprzez medytację, jogę i kontakt z naturą. Z wykształcenia inżynier budownictwa realizujący międzynarodowe kontrakty. Prowadzi firmę wycieczkową i blog Mantra.Travel, organizuje prelekcje podróżnicze o podróżowaniu i mieszkaniu w Azji.

Tajlandia jest dla Piotra szczególnym miejscem, w którym spędził ponad 3 lata swojego życia. Zwiedzał i eksplorował, żył i mieszkał. Tajlandia budzi w nim pasję i właśnie tą pasją się dzieli poprzez zabranie ludzi w miejsca mu bliskie.

Piotrek chętnie pomoże Wam we wszystkich sprawach związanych z wyjazdem, od zakupu biletów poprzez pakowanie i planowanie wyjazdu. Z przyjemnością służy radą i doświadczeniem.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WYJAZD

W zakładce  blog na naszej stronie Mantra.Travel znajdują się artykuły o przygotowaniach do wyjazdu i podróżowania do Tajlandii i Azji. Pomogą wam być przygotowanym na wyjazd.

Chętnie też odpowiemy na wasze telefony, maile odnośnie planowania wyjazdu i innych kwestii. Zapraszamy do kontaktu.

E

BILETY LOTNICZE

Dla wszystkich tych którzy są zainteresowani wspólnym wylotem chcemy zaproponować grupowy zakup biletu. W momencie, gdy będzie wystarczająca grupa uczestników skoordynujemy z wami zakup biletów lotniczych albo zrobimy to za was, jeżeli wyrazicie taką potrzebę.

Odnośnie kwestii przelotu i zakupu biletów lotniczych zawsze służymy radą, pomocą i wspieramy w zakupie biletu. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą opcję przelotu.

E

ROZMIAR GRUPY

Zależy nam na wygodzie i swobodzie uczestników wyjazdu, dlatego spodziewamy się maksymalnie 16 uczestników. Cenimy sobie taki rozmiar grupy, zapewni on wszystkim odpowiednią przestrzeń w czasie praktyk jogi, transportu oraz wycieczek.

E

UBEZPIECZENIE

Chcemy mieć pewność, że każdy będzie czuł się bezpiecznie, dlatego uczestnicy naszego wyjazdu zawsze są ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków wraz z uwzględnieniem kosztów leczenia zagranicą.

E

WOLNOŚĆ I ZGODA Z SAMYM SOBĄ

Liczy się dla nas wolność uczestników tej podróży. Mamy głowy pełne pomysłów i naszym marzeniem jest by wszyscy chcieli uczestniczyć w przygotowanych aktywnościach, natomiast rozumiemy i wspieramy indywidualne potrzeby każdej z osób. Naszą intencją jest by każdy miał wolność wyboru i swobodę w sposobie spędzania czasu. Jeżeli poczujesz, że masz ochotę oddać się innym zajęciom chętnie Ci doradzimy i pomożemy w organizacji czasu.

ZAPRASZAMY NA JOGĘ I PRZYGODĘ

#tajlandia #joga #podróż #przygoda #tajlandia #odpoczynek #jezioro #plaża #dżungla #wyspa #natura #odpoczynek #trening #krabi #kaosok #kohngai