Wyjazdy rozwojowe

Praca nad sobą połączona z podróżą przynosi niezwykłe efekty. Oderwani od codzienności w końcu mamy przestrzeń by zadbać o siebie. Szum morza, dźwięki lasu i ucieczka od zagłuszającego biegu codzienności pomogą wzmocnić proces wewnętrznej przemiany.

W ramach naszej działalności organizujemy zarówno wyjazdy rozwojowe, wraz z naszymi specjalistami, jak i pomagamy zewnętrznym instytucjom szkoleniowym rozszerzać ich ofertę usług.

Współpracujemy z terapeutami i trenerami z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Z troską o potrzeby uczestników dbamy by warunki takich podróży sprzyjały rozwojowi i poznaniu.

 

WYJAZDY TERAPEUTYCZNE

Organizujemy zarówno terapie grupowe jak i terapię par, które chciałyby popracować nad własną relacją. Wakacje i egzotyczna inscenizacja połączona z przygodą i poznawaniem nowych kultur są idealnym środowiskiem do wzmacniania więzi.

By zapewnić najwyższą jakość współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi terapeutami.

WYJAZDY COACHINGOWE

Na tych wyjazdach, oprócz typowych podróżniczych doświadczeń, prowadzone są zajęcia z zagadnień rozwojowych przydatnych zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym.

Przykładowe wyjazdy: Asertywność, Relacje międzyludzkie, Tajemnice związków, Rodzicielstwo, Praca w grupie i inne.

WYJAZDY W KRĘGU

Wyjazdy w kręgu są przestrzenią na wielowymiarowe doświadczenia, trening otwartości, akceptacji oraz interakcji z ludźmi. Służą temu by się wyrazić siebie i by być wysłuchanym.

Krąg jest to pozbawiona hierarchii forma spotkań, w której zbierają się ludzie połączeni wspólnym mianownikiem np. praca ze świadomością. Każdy krąg ma swoje prawa i tematy. Jest to przestrzeń do wyrażania, budowania, wzmacniania oraz pielęgnowania własnej tożsamości.

Krąg jest archetypem nieskończoności. Dzięki interakcji w w nim możemy zrobić krok poza siebie samych, możemy być zobaczeni, ale nieosądzeni, jak i możemy zobaczyć innych takimi jakimi są.

Przykładowe kręgi: Kobiecy krąg, Męski krąg, krąg artystyczny, krąg Mindfulness i inne.